Żłobek Żoliborz

Jeśli szukają Państwo dobrej opieki dla swojej pociechy, nasza placówka z pewnością spełni oczekiwania. Usytuowanie wśród drzew należących do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Dęby Młocińskie”, piękny plac zabaw – to elementy tworzące bezpieczną przestrzeń. Chcemy poświęcić podopiecznym jak najwięcej czasu, dlatego prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, które liczą maksymalnie 12 osób. Staramy się, by nasza oferta była różnorodna i uwzględniała indywidualne preferencje maluchów. Zapewniamy wstępne konsultacje psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.

Współpracujemy z wykwalifikowanym personelem, który dba o to, by dostosować codzienne aktywności do potrzeb najmłodszych. Popularnością cieszą się lekcje angielskiego prowadzone przez doświadczonego native speakera. Zależy nam, by dzieci poznały podstawowe zwroty oraz osłuchały się z brzmieniem języka. Przy organizacji codziennych zajęć inspirujemy się myślą włoskiego pedagoga Brunona Ferrero. Przywiązuje on ogromną uwagę do kolorów, które uważa za niezbędne przy postrzeganiu świata. Podstawę programową uzupełniamy o edukację plastyczną i muzyczną, którą współtworzą znani artyści – wokalistka Kasia Kowalska, plastyczka Aga Pietrzykowska i perkusista Marcin Ułanowski. Tak różnorodne podejście pozwala odkryć potencjał dzieci i wspomaga ich rozwój. Jeśli chcą Państwo wybrać żłobek Żoliborz to miejsce, które warto odwiedzić.

Kompleksowe podejście

Podopiecznym zapewniamy nie tylko różnorodne zajęcia dydaktyczne, ale również opiekę medyczną. Współpracujemy z siecią klinik Nova Medical. Oferujemy „Pakiet zdrowego dziecka”, w ramach którego rodzice mogą wybrać się ze swoimi pociechami na 10 bezpłatnych konsultacji lekarskich. Przyjmujemy dzieci zdrowe, jak również cierpiące na przewlekłe schorzenia.

Zwracamy także uwagę na menu, które składa się z wysokiej jakości składników. Codzienna dieta maluchów jest starannie wyselekcjonowana i dopasowana do potrzeb żywieniowych. Jej podstawę stanowią warzywa, owoce, drób, a także produkty bogate w błonnik. Uwzględniamy również indywidualne potrzeby maluchów. Staramy się, by potrawy były różnorodne i kolorowe. Współpracujemy z dietetykiem. Organizujmy także wykłady dotyczące zdrowego żywienia. Stosujemy się do zasad „Talerza Zdrowego Odżywiania”, które zostały opracowane przez specjalistów z Harvard School of Public Health.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie i odpowiemy na pytania.