Żłobek Prywatny Bielany Warszawskie

Nasza placówka jest doskonałym miejscem dla najmłodszych. Starannie przemyślany program nauczania, posługiwanie się różnymi metodami dydaktycznymi, indywidualne podejście – to elementy, które nas wyróżniają. Dbamy również o kompleksową opiekę zdrowotną. W cenie pobytu oferujemy „Pakiet zdrowego dziecka”, który umożliwia m.in. skorzystanie z 10 bezpłatnych konsultacji lekarskich w jednej z sieci klinik Nova Medical.

Przyjmujemy zarówno dzieci zdrowe, jak również cierpiące na przewlekłe schorzenia. Jeśli interesuje Państwa żłobek prywatny Bielany to świetna okolica. Placówka zlokalizowana jest w pięknym miejscu. Wokół znajdują się drzewa należące do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Dęby Młocińskie”. W letnie dni maluchy mogą skorzystać z nowoczesnego placu zabaw dostosowanego do ich potrzeb.

Różnorodne i ciekawe zajęcia

Do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie - dostrzegamy mocne strony i pracujemy nad elementami, które wymagają poprawy. Przy opracowywaniu programów nauczania inspirujemy się myślą włoskiego pedagoga Brunona Ferrero. Uważa on, że w postrzeganiu świata ogromne znacznie mają kolory. Uzupełniamy podstawę programową o ciekawe zajęcia plastyczne i muzyczne, w których uczestniczą znani artyści. Współpracujemy m.in. z wokalistką Kasią Kowalską, plastyczką Agą Pietrzykowską oraz perkusistą Marcinem Ułanowskim. Jeśli interesuje Państwa dobry żłobek Bielany to miejsce, gdzie można nas znaleźć. Staramy się, by prowadzone przez nas zajęcia stymulowały rozwój maluchów i pobudzały ich kreatywność.

Od najmłodszych lat uczymy angielskiego. Ćwiczenia prowadzi doświadczony native speaker. Chcemy, by dzieci osłuchały się z brzmieniem języka i poznały podstawowe zwroty. Dzięki temu znacznie szybciej przyswoją wiedzę w późniejszych latach. Staramy się również edukować pod kątem matematyczno-logicznym. Realizujemy program opracowany przez znaną pedagog prof. Gruszczyk-Kolczyńską. Jest on skierowany do najmłodszych i w przystępny sposób przedstawia świat liczb.

Zdrowe styl życia

Naszym celem jest także wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Przygotowywana przez nas dieta jest różnorodna i bogata w składniki odżywcze oraz błonnik. Potrawy są przemyślane i dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci. Ich podstawę stanowią: warzywa, owoce, drób. Edukujemy także rodziców. Regularnie organizujemy wykłady na temat zdrowego odżywiania i współpracujemy z dietetykiem. Jeśli interesuje Państwa żłobek Warszawa Bielany to miejsce, gdzie warto zapisać swoje dziecko. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.