Prywatne Przedszkole Żoliborz

Wybór pierwszej placówki edukacyjnej dla dziecka nie jest rzeczą banalną. Posyłając swoją pociechę do przedszkola, każdy rodzic pragnie, aby otrzymała tam jak najlepszą opiekę i przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole. Jednym z rozwiązań jest przedszkole państwowe, jednak wciąż rosnącą popularnością cieszy się przedszkole prywatne Żoliborz, Bielany czy Bemowo to tylko niektóre dzielnice, które oferują wiele tego typu ośrodków.

Na warszawskich Bielanach mieści się wyjątkowa placówka - Dwujęzyczno-Prozdrowotne Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredy”. Co czyni to przedszkole niezwykłym miejscem?

Pakiet Zdrowego Dziecka

„Kolorowe Kredy” to jedyne przedszkole w stolicy, które swoim podopiecznym oferuje bezpłatną specjalistyczną opiekę lekarską. Obejmuje ona dziesięć konsultacji lekarskich u specjalistów w sieci klinik Nova Medical. Opieką otaczone są i dzieci zdrowe, i te cierpiące na choroby przewlekłe. Co więcej, każde dziecko otrzymuje od nas darmową konsultację u dietetyka, psychologa i logopedy.

Wartości

Pragniemy, aby nasi podopieczni poprzez zabawę zarówno zdobywali nowe umiejętności, jak i kształtowali swoje podejście do innych ludzi i świata, a także zdolność do wyrażania myśli i emocji. W atmosferze bezpieczeństwa i zaufania zapewniamy dzieciom wszechstronną opiekę i edukację na najwyższym poziomie, by rosły w poczuciu własnej wartości i wyjątkowości. Kładziemy silny akcent na edukację prozdrowotną, kierowaną zarówno do dzieci oraz rodziców, dzięki czemu pociechy już od najmłodszych lat uczą się zdrowego stylu życia.

Dwujęzyczność"

Nasze przedszkole to placówka z elementami dwujęzyczności, bo wiemy, jak ważna jest nauka języka obcego już od najmłodszych lat. Dzieci mają stały, codzienny kontakt z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone są przez posiadającego bogate doświadczenie dydaktyczno-pedagogiczne native speakera i dostosowane do wieku dzieci, aby spontanicznie przyswajały język w trakcie zabawy.

Położenie

Podopieczni „Kolorowych Kred” mogą bawić się na atrakcyjnym placu zabaw położonym w malowniczym miejscu, wśród drzew Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego "Dęby Młocińskie". Przy ładnej pogodzie część zajęć prowadzonych jest w plenerze, aby dzieci już od wczesnych lat uczyły się szacunku dla przyrody i doświadczały, jak dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie ma kontakt z naturą.

Jeśli chcą Państwo zagwarantować swojemu dziecku opiekę i kształcenie na najwyższym poziomie, warto zdecydować się na nasze prywatne przedszkole Warszawa Żoliborz, Bemowo i Młociny to tylko niektóre dzielnice, z których dzieci uczęszczają do „Kolorowych Kred”. Serdecznie zapraszamy!