Prywatne przedszkole Kolorowe Kredy na Młocinach

Przedszkole „Kolorowe kredy” to doskonałe miejsce umożliwiające rozwój maluchów. Już od najmłodszych lat staramy się pobudzać kreatywność. Realizujemy obowiązującą podstawę programową, którą uzupełniamy o ciekawe zajęcia artystyczne, dydaktyczne, ruchowe. Nasz wykwalifikowany personel organizuje zabawy dostosowane do potrzeb przedszkolaków i wykorzystujące ich naturalne predyspozycje. Placówka jest ukierunkowana na naukę angielskiego. Chcemy, aby przedszkolaki poznały podstawowe zwroty i oswoiły się z brzmieniem języka. W codziennym grafiku znajdują się zajęcia pod kierunkiem doświadczonego native speakera. Jeśli interesuje Państwa przedszkole prywatne Młociny to osiedle, na którym znajduje się nasza siedziba. Ten malowniczy teren, usytuowany wśród drzew należących do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Dęby Młocińskie”, zasługuje na uwagę.

Zapewniamy również opiekę medyczną. Współpracujemy z siecią klinik Nova Medical. Przyjmujemy zarówno dzieci zdrowe, jak i przewlekle chore. Rodzicom oferujemy możliwość zapisania pociech na bezpłatne konsultacje lekarskie. Zapewniamy wstępne konsultacje psychologiczne oraz logopedyczne. Ich celem jest znalezienie mocnych stron, a także wyodrębnienie obszarów wymagających szczególnego nakładu pracy.

Różnorodne zajęcia, sprawdzone metody nauczania

Staramy się stymulować rozwój dzieci różnymi metodami. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach, które liczą maksymalnie 12 osób. Inspirujemy się dydaktycznymi opowiadaniami Brunona Ferrero. To włoski pedagog, który przywiązuje ogromną uwagę do kolorów. Według niego są one niezbędne do prawidłowego postrzegania świata przez najmłodszych. Wykorzystujemy również sprawdzone metody Weroniki Sherborne, które polegają na rozszerzeniu świadomości dotyczącej własnego ciała za pomocą dotyku i ruchu.

Naszym atutem jest różnorodna edukacja plastyczna i muzyczna prowadzona przez znanych artystów. Współpracujemy z Kasią Kowalską – wokalistką, Marcinem Ułanowskim – perkusistą oraz plastyczką – Agą Pietrzykowską. Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby pozwolić dzieciom odkrywać swój potencjał. Pociechy można również zapisać na dodatkowe zajęcia będące uzupełnieniem podstawy programowej, np. dogoterapię, gimnastykę korekcyjną, naukę języka chińskiego lub włoskiego, warsztaty wokalistyczne. Jeśli chcą Państwo znaleźć dobre przedszkole niepubliczne Młociny to miejsce, które warto odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.