Prywatne Przedszkole Białołęka

Jeśli chcą Państwo zapewnić swojemu dziecku doskonałą opiekę, przedszkole „Kolorowe kredy” to dokonały wybór. Troszczymy się o naszych podopiecznych i chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki. Zatrudniamy wykwalifikowany personel. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach, a pomieszczenia są przystosowane do potrzeb maluchów. Dzieci codziennie uczą się języka angielskiego pod kierunkiem doświadczonego native speakera. Naszym atutem jest indywidualne podejście. Każdemu z przedszkolaków zapewniamy konsultacje psychologiczne oraz logopedyczne. Ich celem jest wyodrębnienie mocnych stron dziecka i znalezienie obszarów, które wymagają intensywnej pracy.

Dbamy o kompleksowe podejście. Nie tylko realizujemy podstawę programową, ale również oferujemy profesjonalną opiekę medyczną – współpracujemy z siecią klinik Nova Medical. W ramach „Pakietu zdrowego dziecka” rodzice otrzymują możliwość skorzystania z 10 bezpłatnych konsultacji medycznych. Przyjmujemy zarówno dzieci zdrowe, jak i z przewlekłymi chorobami. Jeśli interesuje Państwa przedszkole prywatne Białołęka i okolice to dobre miejsce, by zapisać tam swoje pociechy.

Nauka poprzez zabawę

Zdajemy sobie sprawę, że najlepszym sposobem na przyswojenie wiedzy jest zabawa, dlatego starannie przygotowujemy się do zajęć wychowawczo-dydaktycznych. Inspirujemy się opowiadaniami Brunona Ferrero. Włoski pedagog kładzie szczególny nacisk na kolory, które według niego są niezwykle ważnym narzędziem w postrzeganiu świata. Zajęcia uzupełniamy o edukację przyrodniczą, plastyczną, muzyczną. Korzystamy z metod Weroniki Sherborne, które polegają na rozszerzaniu świadomości własnego ciała poprzez dotyk i ruch. Współpracujemy ze znanymi artystami, np. wokalistką Kasią Kowalską, perkusistą Marcinem Ułanowskim lub plastyczką Agą Pietrzykowską.

Już od najmłodszych lat staramy się pobudzać kreatywność i stymulować intelekt. Szczególną uwagę przykładamy do nauki matematyki. Chcemy przekazać dziecku podstawy, które w późniejszych latach ułatwią mu przyswajanie wiedzy. Wzorujemy się na programie nauczania opracowanym przez znaną polską pedagog Edytę Gruszczyk-Kolczyńską. Pragniemy, by dzieci odkrywały swój potencjał i poznawały świat. Oferujemy również dodatkowe zajęcia, które stanowią uzupełnienie podstawy programowej, np. warsztaty wokalistyczne, gimnastyka korekcyjna, dogoterapia, nauka języka chińskiego i włoskiego. Jeśli pragną Państwo wybrać najlepsze prywatne przedszkole Białołęka i okolice sprawdzą się doskonale. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.