Przedszkole dwujęzyczne w Warszawie

Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego, szczególnie angielskiego, jest w dzisiejszych czasach umiejętnością niezwykle pożądaną, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego? Jak najwcześniej! Dzieci w naturalny sposób przyswajają język, ucząc się go spontanicznie poprzez zabawę i inne aktywności dopasowane do ich wieku.

Tworząc „Kolorowe Kredy”, pragnęliśmy, aby była to placówka umożliwiająca wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, także lingwistyczny. Powołaliśmy więc do życia przedszkole językowe Warszawa oferuje szereg tego typu ośrodków, ponieważ nauczanie języka obcego już od najmłodszych lat życia dziecka staje się coraz bardziej popularne. Rodzice pragną, by ich pociechy były jak najlepiej wykształcone i umiały poradzić sobie w realiach przyszłego życia, które stawiać będzie przed nimi różnorodne wyzwania.

Dlaczego warto wybrać przedszkole „Kolorowe Kredy”?

Proponujemy naszym podopiecznym bogaty program dydaktyczny, który można rozszerzyć o wybrane zajęcia dodatkowe, zgodnie z zainteresowaniami dziecka. Dzieci codziennie mają kontakt z językiem angielskim. Zajęcia prowadzi native speaker, Robert Marczak, posiadający bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. W swojej pracy stosuje sprawdzone i skuteczne metody nauki języka obcego, dostosowane do wieku dzieci. Potrafi tak zorganizować lekcje, że dzieci ani chwili się nie nudzą, a poprzez doskonałą zabawę i rozrywkę przyswajają język angielski. Nasze przedszkole dba o indywidualne podejście do każdego dziecka, więc i nauka języka skupia się na predyspozycjach poszczególnych podopiecznych. Takie podejście przyczynia się do efektywnego rozwoju ich kompetencji językowych. Wychodząc na przeciw zainteresowaniom dzieci, oferujemy także dodatkowe zajęcia językowe z języka chińskiego oraz włoskiego.

Jeśli chcą Państwo, aby dziecko od najmłodszych lat poznawało świat innego języka obcego, świetnym rozwiązaniem jest przedszkole dwujęzyczne Warszawa zaprasza do Kolorowych Kred, w których codzienna nauka języka angielskiego to tylko jeden z elementów wszechstronnego kształcenia. Nasze przedszkole to niezwykłe miejsce, którego przyjazna i życzliwa atmosfera powoduje, że dzieci spędzają tu miło czas, jednocześnie rozwijając swój potencjał. Dbamy o to, by dzięki naszemu kształceniu dzieci nie tylko były doskonale przygotowane do podjęcia nauki w szkole, lecz także, by wyrabiały w sobie dobre nawyki, które owocować będą w kolejnych latach ich życia.