Miejsce i przestrzeń

Nasze Przedszkole to kameralna przestrzeń z naturalnym placem zabaw położonym wśród pięknych drzew, należących do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Dęby Młocińskie”

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby z dbałością o detale, stworzyć dla Państwa dzieci optymalną przestrzeń, dającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Wszystkie pomieszczenia to stworzone przy użyciu ekologicznych materiałów oraz dostosowane do liczebności grup, eleganckie, ciepłe i przestronne sale do zabaw pozwalające na właściwą stymulację dziecka.

Do naszego przedszkola zapraszamy zarówno dzieci zdrowe jak również dzieci z chorobami przewlekłymi.

W „Pakiecie Zdrowego Dziecka – Kolorowe Kredy”, który otrzymuje bezpłatnie każde z naszych dzieci, zapewniamy pełną profilaktykę zdrowotną oraz opiekę medyczną realizowaną przez sieć rodzinnych klinik medycznych Nova Medical.

W przypadku dzieci z chorobami przewlekłymi, zapewniamy również opiekę medyczną podczas pobytu dziecka w placówce, wykwalifikowany i profesjonalnie przygotowany personel a także konsultacje najlepszych lekarzy specjalistów w Warszawie.

Do naszego przedszkola zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 6 lat, dla których przygotowaliśmy skategoryzowane 3 grupy wiekowe:

• grupa dla 2 do 3 – latków,
  • grupa 4 – latków oraz
  • grupa 5 – latków.

Każda z grup liczy maksymalnie do 12 dzieci.

Kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie zdrowych nawyków odżywania się u dzieci poprzez picie wody a tym samym unikanie soków i napojów słodzonych.

Zdrowe posiłki konsultowane są przez specjalistów ds. żywienia dzieci, w oparciu o piramidę zdrowego żywienia.